REGULAMENT:
4 categorii:
•    Puternici
•    Puternice
•    RelaxatI
•    Relaxate
*Fiecare participant va decide pentru sine daca e Puternic sau Relaxat.
*Este acceptată și binevenită participarea Puternicilor sau Relaxaților străini, din alte țări

CALIFICĂRI -  în stilul  ’la lucru’
30 de trasee
•    5 foarte usoare (10 puncte) – doar pentru Relaxati/Relaxate
•    10 usoare (50 puncte) – pentru toti concurenții
•    10 medii (100 puncte) – pentru toti concurenții
•    5 grele (300 puncte) – speciale și doar pentru Puternici/Puternice

*Punctele fiecarui traseu se împart egal între cei ce au reusit traseul. *Pentru fiecare traseu cățărat ‘flash’ se acordă un bonus de 30%.

FINALA:
•    format IFSC pentru primii 6 concurenți Puternici / Puternice (cei/cele ce aduna cele mai multe puncte in calificări)
•    atat calificările cât și finalele vor avea loc în aceeasi zi.

Câștigătorii Boulder Games 2019 vor fi cei ce vor aduna cele mai multe puncte în urma participării la cele 4 etape.
Pe langă laudele de rigoare, cei mai buni Puternici/ Puternice vor fi premiați in urma clasamentului general astfel:
•    I 600 lei
•    II 500 lei
•    III 400 lei
•    IV 300 lei
•    V 200 lei
•    VI 100 lei

TAXĂ PARTICIPARE:
70 lei / etapă
240 lei -   pentru plata în prealabil a taxei pentru toate etapele

Program:

Calificari
Grupa 1 - 9:00 / 11:00
Grupa 2 - 11:10 / 13:10
Grupa 3 - 13:20 / 15:20
Grupa 4 - 15.30 / 17.30

Finale
Deschidere izolare - 18:30
Inchidere izolare – 19:00
Start Finale - 19:30
Premiere - 21:00

Amenajatori:
Rus Bogdan si Corciovei Silviu
Taxa participare: 70 lei

Formular Inscriere

Participanti inscrisi

Grupa 1

Nume Prenume Oras Categorie
Modoranu Alina Piatra neamt Relaxate
Sera Victor Cluj Relaxati
Giurgiuman Alexandra Cluj Relaxate
Szőcs Károly-Csaba Sf. Gheorghe Puternici
Sánth Róbert Sf. Gheorghe Puternici
Czirmai Anna Sf. Gheorghe Relaxate
Vornehm Lara Sf. Gheorghe Relaxate
Savu Lucian Brașov Puternici
Petru Tinca Brasov Puternici
Banu Mihai Zarnesti Relaxati
CHITU RALUCA Brasov Relaxate
HEIGL BERNHARD Brasov Puternici
Chiriac Ioan Brașov Puternici
Batran Sorin Timisoara Puternici
Munteanu Matei Brasov Puternici
Rodica Mihaela Bucuresti Puternice
Ioo Maya Brasov Puternice
Gal Teodor Brasov Puternici
Bragau Ghita Brasov Puternici
Vlad Cristian Galati Puternici
Iosub Andrei Brasov Puternici
Moise Iulia Brasov Puternice
Matteo Adriano(Adi) Brasov Relaxati
Rizan Iris Brasov Puternice
Nistor Fabian Brasov Relaxati
Cebotari Victor Chisinau Puternici

Grupa 2

Nume Prenume Oras Categorie
Grosariu Stefan Alba iulia Puternici
Popescu Marius Cluj-Napoca Relaxati
Soare Gabriel Brasov Relaxati
Coste Tudor Cluj Puternici
Elena Coste Cluj Puternice
Cristea Tudor Cluj Puternici
Bertoli Martina Cluj Relaxate
Morea Alex Cluj Puternici
Petrisor Francesca Cluj Relaxate
Ciurla Raluca Cluj Relaxate
Cadis Deea Cluj Relaxate
Bercean Ioan Cluj Relaxati
Suba Sinziana Cluj-Napoca Relaxate
Croitoru Radu Cluj Relaxati
Popa Alexandra BRASOV Relaxate
CHERECHES CRISTIAN CLUJ-NAPOCA Puternici
Brînzoi Ciprian Brasov Relaxati
Puf Roxana Cluj Napoca Relaxate
Zamfir Andrei Tirgoviste Puternici
Cohn Adelina Bucuresti Puternice
Cohn Robert Bucuresti Puternici
Birsan Ioana Cluj Puternice
Urduzan Vlad Cluj Relaxati
Mioc Miranda Bucuresti Puternice
Trifu Antonia Bucuresti Puternice
Liscan Delia Cluj-Napoca Puternice
Henzulea Iulia Cluj-Napoca Relaxate
Haragus Vlad Cluj Puternici

Grupa 3

Nume Prenume Oras Categorie
Oprisan Ciprian Piatra Neamt Puternici
Muntean Andrei Lupeni Relaxati
Plaiasu Codrut Brasov Relaxati
Radian Marta Bucuresti Puternice
Dudau Ariana Bucuresti Puternice
Enache Calin Bucuresti Puternici
Zschätzsch Florian Timisoara Puternici
Diaconescu Roxana-Petronela Timisoara Relaxate
Mamina-Chiriac Adrian Piatra Neamț Puternici
Pol Iulia Brasov Puternice
Eftimiu Beatrice Bucuresti Puternice
Nica Stefan Brasov Relaxati
Pirlogea Dan Brasov Relaxati
Furnea Radu Brasov Relaxati
Olteanu Alexandru Piatra-Neamt Puternici
Luzan Matyas Timisoara Puternici
Nita Adela Timisoara Puternice
Vartic Razvan Piatra Neamt Puternici
Vartic Tudor Piatra Neamt Puternici
Ciubotaru Ela Piatra Neamt Puternice
Corfa Silviu Piatra Neamt Relaxati
Borcea Catalin Piatra Neamț Relaxati
Atomei Ionut Bucuresti Puternici
Rapa Cristian Bucuresti Puternici
Enescu Stefan Bucuresti Puternici
Cruceru Dennis București Puternici
Radulescu Elena Bucuresti Puternice
Moldovan Andrei Cluj-Napoca Relaxati
Rapa Sebastian Bucuresti Relaxati
Rapa Darius-Andrei Bucuresti Puternici
Remus Nicolae Vulcan Puternici
Palea Ilinca Bucuresti Relaxate

Grupa 4

Nume Prenume Oras Categorie
Delisor Iulia Brasov Relaxate
Adi Ducar Brașov Relaxate
Ducar Dan Brașov Relaxati
Szőcs Enikő Sf. Gheorghe Relaxate
Poole Marc Lupeni Puternici
Nemes Anca Brasov Relaxate
Vantoaia Giani Lupeni Puternici
Vantoaia David Lupeni Puternici
Vantoaia Emanuel Lupeni Puternici
Moldovan Cozmin Lupeni Puternici
Kantor Andrei Brasov Relaxati
Rusen Robert Brasov Relaxati
Mihai Mihai Brașov Puternici
Radian Serban Bucuresti Relaxati
Preda Andrei Timisoara Puternici
Vaz Pedro Lisbon Relaxate
Mengou Erietta Brasov Relaxate
Andrei Denis Lupeni Puternici
Vantoaia Estera Lupeni Puternice
Muntean Andrei Lupeni Puternici
Bota Ionut Lupeni Relaxati
Crustache Kinga Brasov Relaxate
Muntean Andrei Lupeni Puternici
Muntean Andrei Lupeni Puternici
Batar Adrian Bucuresti Puternice
Popa Alexandru Bucuresti Puternici
Voitescu Mihai Bucuresti Puternici
Leusca Raymond Brasov Puternici
Valanciute Dovile Brasov Puternice
Danis Marius Brașov Relaxati
Cojocaru Tiberiu Brașov Relaxati
Muresan Bogdan cluj napoca Puternici
Dobai Istvan Brasov Relaxati

Martie

02

Alte Evenimente

119
participanti

Grupa 1

Puternice 4
Puternici 13
Relaxate 5
Relaxati 4

Grupa 2

Puternice 6
Puternici 8
Relaxate 8
Relaxati 6

Grupa 3

Puternice 7
Puternici 14
Relaxate 2
Relaxati 9

Grupa 4

Puternice 3
Puternici 15
Relaxate 7
Relaxati 8
  • INSCRIE-TE IN CLUB!

    Fii primul care afla de evenimentele clubului si beneficiaza de reducerile acordate membrilor

Autentificare

Email
Parola
Am uitat datele Fa-ti cont