PROGRAM Campionatului National de Bouldering pentru copii si juniori etapa finala Naturalhigh Brasov

• 9:00-9:30 inscriere copii
• 9:30-9:50 prezentare concurs
• 10 START! Concurs
• 10:00-11:30 grupa C3
• 11:30-11:50 pauza
• 11:50-13:20 grupa C2
• 13:20-13:40 pauza
• 13:40-15:10 grupa C1
• 15:10-15:30 pauza
• 15:30-17:00 J1,J2 si Tineret
• 18 Festivitate de premiere!


Info la tel 0745329405

Amenajatori: Rus Bogdan si Enache Catrinel
Taxa participare: 50 Lei

Formular Inscriere

Participanti inscrisi

Grupa 1

Nume Prenume Oras Categorie
Breban Victor Cluj C3 Baieti
Miclea David Cluj C3 Baieti
Aldea Joshua Cluj C3 Baieti
Romaniuc Ariana Cluj C3 fete
Guja Stefania Cluj C3 fete
Horvat Ian Cluj C2 baieti
Dan Tudor Cluj C2 baieti
Gabor Iulia Cluj C2 fete
Andrau Mircea Cluj C1 baieti
Cristea Bogdan Cluj-Napoca C3 Baieti
Cristea Paul Cluj-Napoca C1 baieti
Lupu Petre Bucuresti C3 Baieti
Ana Maria Panzaru Bucuresti C3 fete
Alexandra Maria Panzaru Bucuresti C3 fete
Musi Alexandra Bucuresti C2 fete
Laza Mihai Oradea J1 J2 Tineret baieti
Ileana Lupu Bucuresti C2 fete
Rapa Darius Bucuresti C2 baieti
Lupu Ileana Bucuresti C2 fete
Zaharia Alexandru Bucuresti C2 baieti
Tintea Tiberiu Bucuresti C2 baieti
Popescu Robert Bucuresti C2 baieti
Dudau Ariana Bucuresti C1 fete
CRISTIAN RAPA Bucuresti J1 J2 Tineret baieti
Marin Adrian Bucuresti J1 J2 Tineret baieti
Graur Ioan Alexandru Cluj-Napoca C2 baieti
Pitic Andreea Oradea C1 fete
Cohn David Bucuresti C3 Baieti
Munteanu Matei Brasov J1 J2 Tineret baieti
Bacila Nicolae Brasov J1 J2 Tineret baieti
Cristian Berei Vulcan C3 Baieti
Ana Bucsa Vulcan C3 fete
Raul Muntean Vulcan C3 Baieti
Estera Vantoaia Vulcan C2 fete
Andrei Muntean Vulcan C2 baieti
David Caldarar Vulcan C2 baieti
Maria Muntean Vulcan C1 fete
Daniel Moldovan Lupeni J1 J2 Tineret baieti
Remus Muntean Vulcan J1 J2 Tineret baieti
Comi Moldovan Vulcan J1 J2 Tineret baieti
PIVARIU ILINCA Brasov C3 fete
Flueraru Dragos Iasi C1 baieti
Pușcașu Vladimir Iasi C1 baieti
Stoian Tudor Iasi J1 J2 Tineret baieti
Savu Lucian Rasnov C2 baieti
Joantă Vlad Ștefan Sf. Gheorghe C3 Baieti
Bujdosó Hanga Sf. Gheorghe C3 fete
Szász Kata Sf. Gheorghe C3 fete
Vornehm Lara karicsabi@yahoo.com C2 fete
Ábrahám Lóránd Sf. Gheorghe C2 baieti
Czirmai Anna Sf. Gheorghe. Gheorghe C3 fete
Sántha Róbert Sf. Gheorghe J1 J2 Tineret baieti
Kelemen Szilárd Sf. Gheorghe J1 J2 Tineret baieti
Perpits Endre Sf. Gheorghe J1 J2 Tineret baieti
Nagy Judit Sf. Gheorghe J1 J2 Tineret fete
Korodi Henrietta Sf. Gheorghe J1 J2 Tineret fete
Candoi Cosmin Bucuresti J1 J2 Tineret baieti
Ciurlea Marian Bucuresti C1 baieti
Iosub Andrei Brasov J1 J2 Tineret baieti
Pol Iulia Brasov J1 J2 Tineret fete
Alexe Diana Brasov J1 J2 Tineret fete
Boier Iulia Brasov J1 J2 Tineret fete
Filimon Sofia Oradea C2 fete
Filimon Sara Oradea C1 fete
ILIE MIHAI ALPIN CLUB CARPATIC J1 J2 Tineret baieti
Scurtu Ana Rasnov C2 fete

66
participanti

Grupa 1

C1 fete 4
C1 baieti 5
C2 fete 8
C2 baieti 11
C3 fete 9
C3 Baieti 9
J1 J2 Tineret fete 5
J1 J2 Tineret baieti 15
  • INSCRIE-TE IN CLUB!

    Fii primul care afla de evenimentele clubului si beneficiaza de reducerile acordate membrilor

Autentificare

Email
Parola
Am uitat datele Fa-ti cont